سرویس توزیع و حمل سریع کالا


توزیع و حمل سریع کالا فلوکس

توزیع و سریع حمل کالا فلوکس به شما این امکان را می دهد تا با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن کالای خود را به دورترین نقطه کشور ارسال نمایید. همچنین در فلوکس تمامی توزیع کنندگان دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات فعالیت دارند و این بدان معنی است شما تنها با یک پلتفرم نرم افزاری حرفه ای که توسط فلوکس در اختیار شما قرار خواهد گرفت به بیش از 12 شرکت توزیع کننده و 3200 نقطه توزیع در کشور دسترسی خواهید داشت. همچنین نرم افزار فلوکس به شما گزارشات جامعی را از رهگیری، میزان برگشت، توزیع و ... را به صورت کاملا هوشمند و پویا به شما ارائه خواهد نمود.

نحوه توزیع کالا در فلوکس

 

در فلوکس شما می توانید از روش های مختلف از جمله وب سایت، شبکه های اجتماعی، تله شاپینگ، موبایل، اپراتورهای کال سنتر و . . . اقدام به فروش محصول خود نمایید و سپس سرویس دهنده حمل خود را مشخص کنید برای درک بهتر این موضوع عکس ذیل را مشاهده و مزایای این روش را مطالعه نمایید

توزیع کننده ها در فلوکس

  1. امکان مشاهده شرکت های آماده ارائه خدمت در محدوده شما

  2. مشاهده امتیاز توزیع کننده به نسبت سرویس / منطقه توزیع مورد نظر شما

  3. ارائه گزارشات جامع و یکپارچه کاملا آنلاین در قالب نرم افزار فلوکس

  4. امکان رهگیری آنلاین و لحظه ای مرسوله در هریک از شرکت های حمل

  5. امکان اخخذ بیمه حمل و بیمه حوادث به ازای تک تک کالاها

  6. افزایش سرعت توزیع و کاهش چشم گیر میزان برگشت مرسولات

با سرویس های ارزش افزوده فلوکس شما می توانید یک درگاه جامع مدیریت حمل الکرونیک کالا از زمان دریافت سفارش از مشتری تا لحظه تسویه حساب را در اختیار بگیرید همچنین این سرویس دارای ماژول های انبارداری، بسته بندی، گزاراشات مالی، حسابداری، مدیریت پرسنل و اپراتور و صدها ماژول فعال و حرفه ای دیگر می باشد.